- K/K 2024

Akcja #hasztag

Zobacz Sklepik on-line. Wasze ulubione świeczuszki są w sklepiku, możecie rozglądać się tam i kupować do woli.

# hasztagrękodzielnika

Wsparcie dla wszystkich osób tworzących swoje rękodzielnicze produkty, pokazujących je na Instagramie.

Dołącz do #hasztagrękodzielnika

Przyjmiesz zaproszenie??

Podziel się z innymi swoim talentem

oraz produktem robionym przez Ciebie.

O co tu chodzi?

Akcja #hasztag ma na celu wsparcie i zgromadzenie wszystkich osób tworzących własnoręcznie swoje produkty. Osób, które wspierają i chcą być wspierani przez innych, tworząc rękodzielniczą społeczność. Osób, które chcą własne produkty pokazać wszystkim dookoła, a być może nie mają możliwości, bo np. dopiero zaczynają swoją przygodę w tej dziedzinie. Wsparcie dla małych jednoosobowych firm oraz osób prowadzących działalności nierejestrowane. Krótko mówiąc wszystkich rękodzielników.

Co dalej?

Pod swoimi postami na Instagramie dodaj nasz hasztag #hasztagrękodzielnika (tak, pisany przez “sz” oraz z polskim “ę” :)) Możesz także oznaczyć nasze konto w poście lub na zdjęciu, będzie nam bardzo miło oraz będziemy wiedzieć, że bierzesz udział w naszej akcji. Raz w tygodniu w czwartek wybierzemy 3 posty które nas zainteresowały i dodamy do swojej relacji. Do tego zachęcamy również WAS wszystkich. Wejdźcie na #hasztagrękodzielnika, dodajcie go do obserwacji oraz kliknijcie w zakładkę ostatnie. Z tego miejsca możecie wybrać 3 posty z ostatniego tygodnia, które Was zainteresowały, dodać do siebie na relację, oznaczyć profile danych osób, zaobserwować ich, polubić post i zostawić ciekawy komentarz. Wspieramy się na całego.

Jaki #hasztag

Hasztag, którego używamy w naszej akcji to: #hasztagrękodzielnika

Weź udział we wspólnym projekcie.

Budowanie społeczności #hasztagrękodzielnika, to przede wszystkim wsparcie osób tworzących piękne rzeczy w małym domowym biznesie. Jednakże chcemy z tej społeczności stworzyć większy projekt, który mamy nadzieję niebawem ujrzy światło dzienne. Nie możemy jak na razie powiedzieć Wam więcej, ale na pewno warto wziąć w nim udział. Co z tego macie? Jeszcze większe wsparcie i rozwój swoich kont Instagramowych oraz Waszych biznesów. Uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach On-line, a także spotkań na żywo. Możliwość poznania nowych, ciekawych osób, tworzących piękne rękodzieła. Stworzenie wyjątkowej społeczności rękodzielniczej. Wszelakie porady i dostęp do rękodzielniczej wiedzy. Co jakiś czas konkursy z nagrodami :-). 

Do Zobaczenia w #hasztagrękodzielnika

- K/K 2024

Zobacz Sklepik on-line. Wasze ulubione świeczuszki są w sklepiku, możecie rozglądać się tam i kupować do woli.

PASTELHOPE Instagram.com/pastelhope

...przesyłka ekspresowa, zapakowanie przepiękne, a sama świeca... aż brak słów zachwytu

sznurkiem_wyplecione Instagram.com/sznurkiem_wyplecione

Polecam ręcznie robione świece sojowe, nam pięknie tworzyły świąteczny nastrój ❤

Dlaczego świeczuszka sojowa jest tak wyjątkowa?? Jest ona idealnym upominkiem na każdą okazję ( urodziny, ślub, walentynki, święta… ) Co miesiąc u nas znajdziesz nowe zapachy, z których możesz wybrać swój ulubiony. Świeczuszki są również świetnym towarzyszem przy odpoczynku, spotkaniu i spokojnym wieczorze z dobrym filmem.

Zapraszamy Cię do sklepiku on-line oraz na nasze konto na Instagramie. Zaobserwuj nas i bądź na bieżąco.